Eliška Dušková 731 eliska.duskova@htreality.eu

Něco málo o mně

Vždy jsem si byla naprosto jistá, že ačkoliv, jsem schopná určitě vykonávat jakoukoliv činnost, tak nikdy nebudu pracovat v oboru finančnictví a realitních služeb. A této své jistoty jsem se úspěšně držela spoustu let. Procházela jsem takovými těmi ženskými klasikami – cestovní kancelář, kosmetika, zdravá výživa, do toho pochopitelně děti. Ty vlastní jsem vychovávala a ty cizí hlídala.

V době, kdy jsem se rozkoukávala, co dál, mi přišel do ruky inzerát hledající realitní makléře. V podstatě ani nevím, co mě vedlo k tomu, že jsem vytočila ono telefonní číslo a domluvila si pohovor. Pak to šlo už ráz na ráz – spousta školení, učení, hledání nemovitostí, klientů. Já byla najednou chycena ve světě, o kterém jsem do té doby neměla potuchy, který mě ale absolutně nadchl a pohltil, a to mi vydrželo i dnes po čtyřech letech. Za tu dobu jsem pochopitelně ušla kus cesty a dnes se musím pousmát, když si vzpomenu, jak jsem tvrdošíjně dříve odmítala nabídky na práci různých realitek - "víte toto fakt dělat nechci" - a že jich nebylo málo.


                                                                                


Myslím, že je velmi příjemné v životě dělat to, co Vás nejenom živí, ale také to, co Vás baví. A když se nad tím zamyslím do hloubky zpětně, možná to tam ve mne kdesi bylo uloženo, jen to muselo ven ve správnou dobu. Je to práce s lidmi a mnohdy i s jejich různými osudy, příběhy, minulostí, tajemstvím. A to by mohlo souviset s mým velkým soukromým koníčkem – hledání předků, budování rodokmenu, ale i hledání domů z minulosti. Myslím, že se tu u mne propojilo, nejenom chuť a potřeba pracovat s lidmi, ale stále něco hledat a budovat, vytvářet, cestovat...

Dnes mám za sebou nejenom dokonale zpracovaný rodinný rodokmen, ale také spoustu úspěšných obchodů a spokojených klientů a další na mne ještě čekají. Můžete být mezi nimi i Vy. Jsem tu pro Vás, připravená Vám pomoci splnit Vám každé Vaše přání související s bydlením anebo prodejem Vaší nemovitost.