Eliška Dušková 731 eliska.duskova@htreality.eu

Reference klientů

Reference od slečny Zuzany Soukupové – pronájem prostor pro sportovní aktivity

Eliška Dušková mi od začátku až do konce vyšla maximálně vstříc. To je od první prohlídky až do podpisu smlouvy a i poté, cokoliv jsem potřebovala, tak bylo vyřízeno kladně a rychle. Moc hezky se mi s paní Duškovou spolupracovalo, nic nebylo problém. Děkuji za spolupráci - provozovatelka Gym&JoyReference od pana ing. Miroslava Padyšáka – pronájem kancelářských prostor polyfunkčního domu Felicidad

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Elišce Duškové ( realitní společnost HT Reality ), díky profesionálnímu přístupu při aktivním vyhledávání a získávání nových klientů se nám podařilo pronajmout několik prostor v naší budově Felicidad, na ulici Křenová 504/53, Brno.

Služby společnosti HT Reality s.r.o považuji za kvalitní a kvalifikované a hodlám jich i nadále využívat.Reference od paní Veroniky Kalové – koupě rodinného domu v Lískovci, koupě pozemků tamtéž

S realitní kanceláří HT reality a makléřkou paní Duškovou jsem absolvovala už 2 nákupy nemovitosti a pozemků. Setkala jsem se s velmi profesionálním a zároveň velmi příjemným a lidským jednáním. Byly mi operativně zajištěny veškeré potřebné služby - hypotéka, pojištění nemovitosti, notář. Tuto realitní kancelář vřele doporučuji, je znát, že paní Duškovou i celý tým tato práce velmi baví a je to poznat i na rychlosti a výsledku.

Kalová VeronikaReference od paní Andrei Štiglerové – prodej pozemků v Křenovicích a v Nížkovicích

Dobrý den paní Dušková,
chci Vám osobně i Vaší realitní kanceláři poděkovat za zprostředkování prodeje mých pozemků. Byla jsem velice spokojena s komplexností poskytnutých služeb, kdy jste zařídila nabídku pozemků, výběr vhodného kupce, zajištění znaleckého posudku, sepsání kupní smlouvy, zajištění provedení změn v katastru nemovitostí, zajištění platby, připravení daňového přiznání, a to vše v krátkém čase. Oceňuji Váš profesionální přístup. Vaše služby mohu jen doporučit všem zájemcům o prodej nemovitosti, případně koupi či pronájem.
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší náročné práci a spokojenost v osobním životě.

S  pozdravem

Andrea Štiglerová